جایزه ادبی اینترنتی ایران

محسن سراجی، مرد فعال و ادبی کشور اقدام به برگزاری مسابقات ادبی سالانه ای کرده که درخور تحسین است. راه اندازی انجمن ادبیات اینترنتی ایران، چاپ آثار وبلاگ نویسان در کتابی به نام « برای روز مبادا» و فعالیت­های جشنواره داستان­های کوتاه ایرانی مشهد از فعالیت های این دوست جوان است.

امسال نیز جایزه ادبی اینترنتی ایران با همت این دوست عزیز در دو رشته شعر و داستان کوتاه در حال برگزاری است. که سایت پرشین بلاگ حامی و همکار اینترنتی این جایزه ادبی نیز هست.

خبر برنامه­های بعدی این جشنواره نیز از طریق همین وبلاگ در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.

 

فراخوان ارسال آثار جشنواره جایزه ادبی اینترنتی ایران

-    این فراخوان یک جایزه یادبی مستقل است که می خواهد متفاوت نیز باشد

-    هر کس فارغ از هر جایگاهیکه در آن است و با هر دیدگاهی می تواند مخاطب این فراخوان باشد

-    جایزهی ادبی ایران در دو بخش شعر و داستان کوتاه برگزار می شود
-    
موضوع جایزهی ادبی آزاد است

-    بهتر است که شرکت کنندگان در هر بخش بیش از 2 اثرارسال نفرمایند

-    شرکت کنندگان می توانند در هر دو بخش شعر و داستانشرکت کنند .

-    هیچ محدودیت سنی برای شرکت کنندگان وجود ندارد

-    نشریات ادبی اینترنتی می توانند از میان آثار منتشر شده در سال گذشته ( اول فروردین 86 لغایت 29 اسفند 86 ) حداکثر 10 اثر در هر بخش ( شعر و داستان ) رابرای ما ارسال نمایند .  

-    اگرچه در پایان در هر بخش ( شعر و داستان ) سه نفر برگزیده خواهند شد ولی آثار دیگری که شرایط چاپ را دارا باشند اعلام خواهندشد تا ضمن چاپ در کتاب های جایزه ی ادبی ایران فرصتی برای بهتر دیده شدن نوشته هایقابل تامل اما مهجور پدید آید .

-    شایسته است که شرکت کنندگان محترم پیشاز این آثار خود را در جایی منتشر و چاپ نکرده باشند .

-    نوشتن مشخصاتکامل و آدرس پستی و شماره تماس و پست الکترونیکی خود را هم که حتما فراموش نخواهیدکرد

-    آثار خود را در فایل word  به همراه مشخصات کاملتان ذخیره کنیدترجیحا از فونت Tahoma  استفاده کنید و از طرفین دو سانتی متر فاصله بگذارید . بهتراست که  آثارتان را برای مان ایمیل کنید به  info@jayezeyeadabi.com ، در غیر این صورت آنها را به آدرس پستی مان ( از این روش) ارسال نمایید .

-    نکته ی مهم : از امروز که این فراخوان را می خوانید تا 31 مرداد ماه ، ما فرصت داریم از آثار ارزشمند شما بهره مند شویم .

 

خبرهای مرتبط :

خبرگزاری مهر

خبرگزاری دانشجویان

خبرگزاری فارس

 

 

لازم به ذکر است از مقالات و امکانات سایت نیز می­توانید دیدن کنید.

www.jayezeyeadabi.com

 

به زودی کانون ادبی پرشین بلاگ برنامه­های حمایتی خود از جشنواره­های استانی را نیز در اختیار دوستان قرار خواهد داد.

 

با تشکر

کانون ادبی پرشین بلاگ

مصطفی مردانی

 

 

 

 

/ 85 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساناز

سلام این آدرس لینک پرسشنامه آنلاین است. اگر جواب بدید و بفرستید ممنون می شم. https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dDd6YUdJWFFHZUVROWlCQ2RpdG9uQXc6MQ

علیرضا

سلام بزرگوار با احترام و با افتخار وبلاگ پربارتان را بر وبلاگم لینک دادم تا برای همیشه استفاده ها ببرم به امید سربلندی تان www.sherezolal.persianblog.ir اگر امر و پیامی داشته باشید در قسمت نظرات مرقوم فرمایید امید دارم نظرهای استادانه حضرتعالی در آینده زینتبخش خانه شعر زلال باشد

منصورگروسی

با سلام وبلاگ وزین شما به اسمان شعر و غزل پیوند گردید مدام شاد باشید [گل]

علی

سلام سری به من بزنید نظر شما برای من بسیار مهم است .به دوستان دیگر نیز بگویید سری بزنند. باسپاس فراوان

شعر زلال

درود بر شما بزرگوار و دوستدار عرصه ی ادب و هنر باز با احساسی پر از شعور و محبّت از دریای ادبتان فیض میبرم و برایتان آرزوی سعادت دارم استاد با یک زلال اجتماعی از آقای یزدان صلاحی و یک زلال عرفانی از آقای سالک بروزم. توضیح اینکه زلال آقای صلاحی قبلاً توسط استاد ابوالفضل دادا ( بنیانگذار سبک زلال ) در سایتی مورد نقد و بررسی قرار گرفته است که در وبلاگ ( شعر زلال ) نیز به محضرتان تقدیم می گردد. منتظریم تا نقد و نظرتان را نوش جان بکنیم همچنین دعوت به جشن جهانی زلال هستید ! ( لطفاً اطلاعیّه ی مربوطه را مطالعه فرمایید )

لیلا بهدری

با سلام من در حال انجام تحقیقی راجع به این سه موضوع زیر هستم اگه لطف کنید کمکم کنید یا برام فایلشونو بفرستید تشکر می کنم امیدوارم جبران کنم . 1-تحقیق در مورد موضوع فقر در کتابهای کشف المحجوب . علی بن عثمان هجویدی. کیمیای سعادت امام محمد غزالی . رساله قشیریه ابولقاسم عبدالکریم بن هوازنقشیری .در این سه کتاب مورد برسی قرار گیرد. 2- تاثیر پذیری مولوی از فرهنگ عامه 3-قصاید دیوان ناصر خسرو : شامل قصاید(34-126-162-222) لطفا : شرح ابیات . معانی لغات . اشاره به نکات معانی و بیانی ابیات سه موضوع تحقیق 30 تا 50 صفحه باشد. با تشکر از لطفتون

احسان

سلام. سایت جالبی بود اگه ممکنه از شاعران معاصر هم مطلب و شعر بنویس. سپاس بی کران. در ضمن به سایت انجمن علمی ادبی تهران جنوب یه سری بزن. ae-adabi.blogfa.com

سکینه

سلام وقت به خیر من در حال تحقیق بر روی شاهنامه و ایلیاد هستم می خواهم این دو کتاب را از نظر دیدگاه نویسندگان به جنگ بررسی کنم شما پیشنهاد می دهید کدام بخش شاهنامه را با ایلیاد مقایسه کنم.

گمنام

فبل از دیدن تاریخ آخرین مهلت ارسال مطالب انقد ذوق زده بودم که دلم میخاست داد بزنم ولی به محض دیدن 31 مرداد شادی بچه گانم فروکش کرد و مایوسانه واستون اقدام به نظر دادن کردم افسوس ولی انشا... در جشنواره جایزه ادبی اینترنتی بعدی حتما شرکت میکنم یاعلی